Ranking pralek – Najlepsze Modele w sierpniu 2022 roku

Wybór pralki nie jest łatwy. Wymaga to czasu, a także wiedzy i doświadczenia. Nasi redaktorzy spędzili wiele godzin, zbierając opinie użytkowników, rozmawiając z serwisantami oraz porównując i analizując najlepsze pralki dostępne w sprzedaży w 2022 roku. Ten ranking pralek pomoże Ci znaleźć najlepsze urządzenia pod względem niezawodności, przydatnych funkcji oraz skuteczności w usuwaniu brudu i plam. Lista została podzielona na różne kategorie z zaleceniami dotyczącymi pralek w różnych przedziałach cenowych.

1. Miele WWI860 WCS

Najtrwalsza pralka w luksusowej linii Miele. Solidne materiały i trwały silnik. Dostępna jest również odłączana pralka. Jest to również najcichsza pralka i zużywa bardzo mało energii elektrycznej (najwyższa klasyfikacja A). Może pomieścić 9 kg prania. Jej użytkowanie jest przyjemnością. Działa szybciej i oszczędniej dzięki automatycznej kontroli wagi. Może usuwać mocno poplamione ubrania i umożliwia dodawanie ich po rozpoczęciu cyklu. Można wybierać spośród wielu programów, w tym jednego, który usuwa pierze z pościeli. Posiada również funkcję zmniejszania zagnieceń. Czego więcej można chcieć?

2. LG F4WV508S2E

LG Vivace V500 to prostsza i bardziej popularna nazwa modelu LG F4WV508S2E. Nazwa Vivace to przyjemny dźwięk, który nawiązuje do szybkiego i żywego tempa muzyki. Pralka z automatycznym wyborem programów znajduje się na drugim miejscu w rankingu pralek 2022. Waży ona ładunek i sprawdza miękkość tkanin. Skraca to czas prania i wydłuża żywotność tkanin. W pełni dezynfekuje, usuwa zagniecenia i utrzymuje ciepło ubrań za pomocą pary. Firma LG wyjaśnia sześć trybów pracy silnika inwerterowego bębna, w tym kołysanie (dla delikatnych tkanin) i szybkie półobroty w celu rozpuszczenia proszku. Warto zwrócić uwagę na ozdoby i materiały, takie jak metaliczna tarcza lub ciemne szyby z hartowanego szkła – takie pralki są najlepsze! Nowe programy lub szybką diagnostykę można ustawić za pomocą smartfona. Pralka komunikuje się z Tobą za pomocą dźwięku. Współpracuje także z asystentami głosowymi.

3. Bosch WAX32KH2BY

Nie mogliśmy pominąć modelu pralki Bosch WAX32KH2BY! To urządzenie jest wystarczająco ciche, aby prać ubrania bez zakłócania innych czynności. Pralka Bosch WAX32KH2BY jest wyposażona w funkcje, które mogą zaoferować tylko najlepsze pralki. Dostępnych jest ponad 12 programów prania, a także opcja „prania błyskawicznego”, która usunie uporczywe zabrudzenia. Inne cechy, na które warto zwrócić uwagę przy zakupie tej pralki, to wysoka klasa energetyczna i solidna konstrukcja.

4. Samsung WW90T754ABH

Samsung WW90T754ABH quickDrive jest liderem popularności. Dzięki ładowności 9 kg jest jedną z najbardziej lubianych pralek. Możesz ją wykorzystać do wielu celów, takich jak Q-Bubble czy drzwi AddWash. Dzięki niej pranie ubrań staje się przyjemnością. Jest w stanie wyprać Twoje ubrania, zużywając przy tym bardzo mało wody i energii. Pralka jest wyposażona w inteligentny panel sterowania AI, który umożliwia dostosowanie jej do własnych potrzeb. Jest to obecnie nasza ulubiona pralka o wysokiej skuteczności prania.

5. Beko EWUE7636XAW SteamCure

Pralka, która zajmuje piąte miejsce w naszym rankingu pralek, może wyprać siedem kilogramów. Kompaktowa Beko EWUE7636XAW pojawia się w naszym zestawieniu już po raz drugi! Jej głównym atutem, para, są nie tylko smukłe wymiary, ale także głębokość 45 cm. W 2022 roku najlepsze pralki nie będą już mogły obejść się bez pary. Ubrania mogą pozostać świeże nawet do ośmiu godzin. Jednym z wielu programów specjalnych jest BabyProtect+. Eliminuje on alergeny i bakterie w temperaturze 60 stopni Celsjusza. Dzięki swoim możliwościom może usuwać wszystkie rodzaje plam, od sadzy po budyń. Programy można również dodawać i modyfikować w telefonie za pośrednictwem Internetu. SelfClean to automatyczny system czyszczenia bębna.

Zobacz opinie na forum o artykule:

Ranking pralek – Najlepsze Modele w sierpniu 2022 roku

guest
Podaj swoje imię
Podaj swój adres e-mail
0 Opinie
Inline Feedbacks
View all comments