Ranking odkurzaczy – Najlepsze Modele w sierpniu 2022 roku

Chcesz mieć odkurzacz, który posłuży Ci przez wiele lat? Ta lista pomoże Ci dokonać właściwego wyboru. Ranking odkurzaczy może być bardzo pomocny dla osób, które ostrożnie podchodzą do wydatków. Nasze odkurzacze są niedrogie i niezawodne, dzięki czemu zdobyliśmy duże uznanie użytkowników. Dostępne są zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne urządzenia. Wszystko zależy od Twoich preferencji. Sprawdź nasze rekomendacje, jeśli nie masz pewności, który odkurzacz będzie dla Ciebie najlepszy.

1. Xiaomi Mijia Roborock Vacuum Cleaner 2 S50

Odkurzacz Xiaomi Mijia Roborock Vacuum Cleaner 2 S50 został uznany za jeden z najlepszych produktów na naszym rynku. To niedrogie urządzenie jest solidne w produkcji i charakteryzuje się ponadprzeciętną niezawodnością. Będzie to szczególnie zauważalne, jeśli jesteś fanem intensywnego użytkowania. Specjalne czujniki gwarantują, że odkurzacz będzie służył przez długi czas i będzie się świetnie prezentował. Idealny odkurzacz jest łatwy w czyszczeniu. Oznacza to, że nawet najbardziej wymagający użytkownicy będą zadowoleni z efektów sprzątania. Ten odkurzacz jest bezpieczny w użyciu, nawet jeśli Twoje parkiety nie są w dobrym stanie. Nie musisz się martwić o zarysowania lub inne uszkodzenia, pomimo jego skuteczności. Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze i nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności.

2.Odkurzacz ELECTROLUX Silence PD82-4MB

Oto Silence PD82-4MB, który jest kolejnym modelem firmy Electrolux. Silence PD82-4MB to równie cichy i wydajny model. Silnik o mocy 500 W posiada automatyczną regulację siły ssania i 3,5-litrowy worek, który zapewnia długie odkurzanie. Posiada również 12-metrowy zasięg, dzięki czemu odkurzanie będzie łatwe i nie będzie wymagało ciągłej zmiany gniazdek elektrycznych. Kolejny odkurzacz jest cichszy od innych. Technologia Pure D8.2 Silence redukuje poziom hałasu do zaledwie 57 dB(A), dzięki czemu odkurzanie jest ciche i przyjemne. Zaletą tego odkurzacza jest technologia SmartMode. Sprawdza ona powierzchnię, aby określić najlepszą wydajność dla skutecznego i dokładnego sprzątania.

3. odkurzacz BOSCH BGB6X330

Odkurzanie staje się łatwiejsze dzięki możliwości sterowania odkurzaczem za pomocą przycisku na uchwycie. Funkcja ta jest dostępna w modelu Bosch BGB6X330. Urządzenie jest bardzo lekkie – waży 6 kg – i ma duży worek, który pomieści 4 litry zanieczyszczeń. Ma moc 600 W i może odkurzać na odległość 12 metrów. Miękkie kółka ułatwiają manewrowanie odkurzaczem na wszystkich podłogach. Odkurzacz jest wyposażony w filtr HEPA 13, który można myć i który usuwa z powietrza małe cząsteczki, takie jak zarodniki pleśni i dym tytoniowy.

4. hybrydowy odkurzacz Thomas Cycloon Hybrid Pet & Friends

Thomas, światowej sławy producent odkurzaczy, oferuje model Cycloon Hybrid Pet & Friends. Ten bezworkowy odkurzacz wyposażony jest w filtr wodny, który nie tylko odkurza, ale także nawilża powietrze. Do odkurzania wystarczy użyć filtra wodnego Aqua Fresh Air-box. Filtr cyklonowy easyBox może być używany do codziennego odkurzania. Po użyciu należy go tylko wyjąć i wypłukać. Standardowe odkurzacze workowe nie mają możliwości zbierania rozlanych płynów. Wyróżnia go bogata lista akcesoriów, obejmująca turboszczotki i szczotki do usuwania sierści.

5. Odkurzacz BOSCH BGS05A322

Odkurzacz BOSCH BGS05A322 jest lekki, zwrotny i ma duży zasięg. Ulepszona konstrukcja silnika sprawia, że odkurzacz pracuje wydajnie, mimo że ma niski pobór mocy. Filtr HEPA 12 wychwytuje nawet mikroskopijne cząsteczki, takie jak roztocza, alergeny i zarodniki pleśni. Odkurzacz porusza się gładko i cicho dzięki dużym, miękkim kółkom. Odkurzacz jest bezworkowy i wyposażony w zbiornik o pojemności 1,5 l. Jest łatwy do przechowywania dzięki niewielkim rozmiarom, poręczności i możliwości ustawienia w pozycji pionowej.

Zobacz opinie na forum o artykule:

Ranking odkurzaczy – Najlepsze Modele w sierpniu 2022 roku

guest
Podaj swoje imię
Podaj swój adres e-mail
0 Opinie
Inline Feedbacks
View all comments